+38 (050) 423 70 60

Сухі суміші

Інтернет-магазин Золоті Ворота пропонує сухі суміші різного призначення і широкого асортименту. Будучи дилером багатьох відомих торгових марок Золоті Ворота дають можливість обрати найбільш підходящі сухі суміші саме для вас. В наявності суміші на гіпсових і цементних основах, а також різні склеювальні суміші, суміші для підлоги, рідкі добавки для сумішей і багато іншого.

Суха суміш хороша своєю довговічністю на тлі готових сумішей, після відкриття якої включається таймер терміну використання. Суху суміш можна використовувати ще дуже тривалий час після відкриття упаковки без втрати своїх властивостей.

Основні види сухих сумішей:

  • Цемент і суміші на цементній основі. Можна придбати як окремі компоненти для замішування розчину і розводити цемент з піском, так і придбати готову ремонтну суміш, яку достатньо лише розвести з водою і можна використовувати для цегляної кладки, бетонних стяжок, закладення конструкційних швів, вирівнювання підлоги і т. Д .;
  • Суміш для наливної підлоги. Суміш унікальна своєю гладкою растікаемостью і відсутністю утворення піни, яка включає в себе якісний цемент, збагачений пісок, гранітний щебінь і модифікатори. У комплексі виходить незамінна суміш для влаштування наливної підлоги.
  • Шпаклівки та штукатурки. Суміші, які використовуються для обробки як внутрішніх поверхонь, так і зовнішніх. Існують на гіпсових, цементних, вапняної і магнезіонной засадах, що дає можливість виконати роботи будь-якої складності і на багатьох поверхнях, отримуючи рівний і гладкий шар.
  • Клеючі суміші. Суміші для кладки плитки, декоративного каменю, армування сіткою, приклеювання пінополістиролу та інших робіт з приклеювання чого-небудь. Складові клеїв настільки різноманітні, що асортимент клеять речовин зростає все швидше. Незамінні суміші при будь-якому ремонті.

На що варто звертати увагу?

Завжди звертайте увагу на умови експлуатація та призначення одержуваної поверхні. Враховуйте умови, що оточують поверхню, яку хочете отримати. Існує багато чинників які потрібно враховувати при виборі тієї чи іншої суміші. А це не тільки торгова марка, а ще й вологість приміщення, адгезія обраного матеріалу до поверхні з бетону, дерева або метала і багато іншого що краще обговорити з фахівцем або з менеджером магазину. Правила приготування сухих сумішей Завжди спершу набирається вода, в яку додається суміш і пізніше розмішується до однорідної маси. Яку потрібно отримати без грудок, що може дати використання міксера або спеціальних насадок для дрилі та саморезоверта. При закінченні розчину потрібно дати вистояти 5-7 хвилин, після чого ще раз ретельно перемішати.

Завжди важливо дотримуватися пропорції і рекомендації з приготування розчину, зазначені на мішку.

У нашому інтернет-магазині ви завжди можете придбати сухі суміші і необхідні до них добавки в роздріб і оптом за доступними цінами і з доставкою прямо додому. Наші консультанти з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Виробники

Ринок являє велику кількість брендів, які мають свої конкурентні переваги, дилерами більшості яких вже стали Золоті Ворота. Найбільш популярні марки:

  • Ceresit. Асортимент бренду включає в себе десятки найменувань сухих сумішей і грунтовок. Покриття та клеї відрізняються гідрофобністю, морозостійкістю, стійкістю до утворення тріщин;
  • Knauf. Будівельні суміші з високою адгезією до багатьом матеріалам. Штукатурки «Кнауф» мають в складі гранульований пінополістирол, який надає готовому покриттю теплоізоляційні властивості;

А також Siniat Plato, БудМайстер, ТОКАН, Момент, Polimin, UDK, EuroCement, Sniezka, ABS і т.д.