+38 (050) 423 70 60

Клей, піна і герметики

Монтажний клей і герметики - будівельні матеріали, сильно полегшують людям роботу, по будівництву і ремонту. У даній статті ми познайомимо вас з цими вельми корисними продуктами, які широко використовуються в багатьох областях діяльності.

Герметики

Наприклад, герметики. Герметиками називають особливі речовини, які схожі за виглядом на рідку пасту. Під час того, як герметик сохне, він утворює особливий міцний шар, який буде герметичний для водної, повітряної або хімічної середовища. За допомогою герметиків будівельні об'єкти надійно протистоять кліматичних змін і температурних перепадів.

Видів герметиків дуже багато: на основі силікону, акрилу, бітуму, тіоколу. Найкраще застосовувати в роботі герметики на основі силікону, так як даний вид продукту є універсальним завдяки своїй еластичності і стійкості до температурних перепадів. Також потрібно розрізняти герметики для зовнішніх і внутрішніх робіт.

При покупці герметика необхідно знати, від чого саме він буде захистити споруду (від вологи, холоду, шуму, пилу). Перед покупкою огляньте грунтовно упаковку матеріалу - там обов'язково повинна бути інструкція, маркування, термін придатності і дата випуску.

Монтажна піна

Монтажну піну застосовують в останню чергу, коли жоден з варіантів кріплення не підійшов. А між тим, абсолютно марно. Адже хороші руки можуть перетворити цей матеріал в ефективний інструмент, з яким не буде потреби нив шурупах, ні в болтах, ні в саморезах. Сучасний клей може витримувати істотне навантаження - по 70 кілограм на сантиметр квадратний, так що домашній ремонт з монтажним клеєм ви зможете здійснити швидко і легко. Щоб не стати жертвою свого ж легковажності, обов'язково прочитайте інструкцію перед використанням. У будь-якій інструкції ви знайдете, як потрібно коректно готувати поверхню під клей, скільки клею застосовувати і інші корисні рекомендації.

Де придбати герметики, монтажну піну?

Ми раді запропонувати вам нашу продукцію (піна, герметики, клеї) від провідних виробників BOSTIK, CERESIT. Зайшовши на наш сайт, ви переконаєтеся в тому, що ми пропонуємо вам досить значний вибір будівельних матеріалів, який вам припаде до смаку. З питань доставки будь-якого товару звертайтеся до нас - ми з радістю привеземо вам ваші замовлення в зручний час і не змусимо вас чекати.