+38 (050) 423 70 60

Сантехніка

Асортимент сантехнічних приладів настільки величезний, що багато споживачів навіть і уявити не можуть їх кількість. Кожен виріб по-своєму унікальне, воно володіє неповторними характеристиками і певним набором функцій. Часом підібрати оптимальний прилад для щоденного використання складно, адже вибір не обмежується декількома моделями.

Найбільш популярні пропозиції від виробників

 
 
 

Перевод текстов

 
 
 
 
 
 
 
 

Исходный текст

 
 
 
 
 
 
 
 
 
2434 / 5000
 
 

Результаты перевода

Зараз складно виділити найпопулярніше і затребуване пристрій для вбиральні, тому як їх кілька. Самим часто купуються виробом для малогабаритного санвузла є кутова ванна. Особлива форма і оптимальні розміри роблять даний предмет незамінним для сучасних споживачів. Довжина такої чаші може не перевищувати 120 см, але її функціональність залишається на рівні. Кутові ванни в деяких випадках використовують в якості піддонів для душових кабін. Для таких цілей вибираються моделі середніх розмірів з акрилу і оснащуються скляними ширмами. Висота захисних перегородок варіюється від 140 см до 160 см і підбирається індивідуально.
 
Для повнорозмірних вбиралень часто купуються класичні резервуари прямокутної форми. Їх довжина може становити від 160 см до 190 см, а ширина - до 85 см. У порівнянні з маленькими кутовими ваннами, ці моделі дуже зручні і функціональні, в деяких з них можуть поміститися двоє людей. При необхідності повнорозмірні резервуари також можна оснастити захисними ширмами зі скла або пластику.
 
Другим за популярністю предметом для оснащення є врізна раковина. Саме моделі такого типу відрізняються компактністю і універсальністю. Чашу можна використовувати в якості резервуара для ручного прання, купання тварин і гігієнічних процедур. Меблеві рукомийники завжди мають хорошу глибину і зручну форму, тому ними приємно користуватися.
 
З каталогу унітазів на даний момент популярними є моделі підвісного типу. Вони цінуються за стильний зовнішній вигляд, візуальну компактність і довговічність. Не дивлячись на деякі труднощі монтажу даних приладів, їх купує кожен другий споживач в світі. Класичні підлогові модифікації як і раніше мають багато прихильників, але в основному це люди, які побоюються пробувати сучасні моделі.
 
Окремою категорією сантехніки є меблеві вироби. Вони досконалі, стильні і сучасні, багато хто з них можуть похвалитися завидною внутрішнім наповненням і відмінним набором можливостей. Пенали є незамінним місцем для зберігання рушників, побутової хімії і підручних засобів, а тумби здатні стати прекрасною опорою для умивальників врізного, накладного або монолітного типу. В каталозі меблевих виробів можна знайти деякі аксесуари, які дуже важливі в повсякденному житті. Одним з таких є дзеркало. Виріб є важливою частиною дизайну ванної кімнати і обов'язковим його компонентом.