+38 (050) 423 70 60

Деревно-плитні матеріали

Без деревинно-плитних матеріалів сьогодні не може обійтися жоден ремонт або монтажно-будівельні роботи. Також дані матеріали можна застосовувати і для обшивки будівель, оздоблення фасадів, у вигляді утеплювача, підкладки під ламінат, паркет, кахель.

Основні переваги деревно-плитних матеріалів - це їх екологічність, економічність і простота монтажу. Тому, лідером з продажу сьогодні є деревної матеріал - ДСП, на другому місці ДВП і на третьому ОSВ.

 

Коротка характеристика ДСП

Отже, що собою являє ДСП. Це панель, яка складається з елементів деревини у вигляді стружки, деревної соломи, тріски. Проводиться методом гарячого пресування, де деревина змішується з речовиною (синтетичне формальдегідами смоли). Розрізняють ДСП з малої, середньої і високої щільністю.

ДСП найбільш міцний матеріал, на відміну, наприклад, від ДВП. До того ж він має:


  • Більш приємну текстуру;
  • Чи не боїться води;
  • Відмінно тримає цвяхи / шурупи;
  • Легкий в обробці;
  • Міцний.

А також, легко піддається фрезерованию, пиляння, свердління та інших механічних маніпуляцій. До недоліків можна віднести наявність смол, які використовуються для скріплення деревних елементів.

Компанія «Золоті ворота» попереджає, при виборі ДСП краще віддати перевагу провідним організаціям, які шанують свою респектабельність на ринку даних послуг.

Пропонуючи своїм клієнтам виключно якісний матюкав, який не принесе шкоди здоров'ю.

Коротка характеристика ДВП

ДВП - це деревно-волокниста плита, найтонший деревної матеріал. ДВП добре приховує тріщини, дрібні вади і нерівності поверхонь. Виготовляється дана мануфактура з стружки, тому залишається екологічно чистим і затребуваним продуктом на ринку.

Основний недолік ДВП - то, що вона гидрофобна. При попаданні найменшого кількості води, починає здуватися і втрачати форму.

Тому, там, де є висока ймовірність «затоки» - використовувати дані плити не рекомендується.

 

Коротка характеристика ОSВ

ОSВ - це стружкові плити, яка складається з тріски хвойних дерев. Популярність здобула відносно недавно, даний винахід прийшло до нас з Заходу. ОSВ пропітан аантігідрофобнимі смолами і воском. Спресована в єдине природний матеріал під впливом високих температур і тиску. Тому ОSВ не боїться води і є досить гнучким матеріалом в процесі ремонтно-будівельних робіт. ОSВ, також не піддається процесам гниття, мікозу. Проста в монтажі, відноситься до слабовозгараемой мануфактурі.

Кожен споживач може вибрати на нашому сайті і купити деревно-плитні матеріали будь-якого розміру, ваги, категорії за прийнятними цінами від прямого постачальника. Ми надаємо дерев'яні плити високої якості з пресованої тирси, трісок, як за роздрібними, так і оптовими цінами.

Якщо ви шукайте надійних постачальників деревних матеріалів - компанія «Золоті ворота» завжди до ваших послуг. Діє